Soeng Red Carpet esitleb Luigi Murenu

Jälgige Luigi Murenu esitlusi, mis võimaldavad luua meie muusa soengu!

Couture Styling

  • Tulemus: kohevus, tekstuur, sära. Toode sobib ideaalselt õhukestele juustele.
  • Fikseerimine: tugev.
  • Stiil: Forme Fatale tagab soengu ideaalse vastupidavuse. See uuenduslik geel, mis on mõeldud kasutamiseks enne föönisoengu tegemist ja mida on rikastatud kullatud mikroosakestega, annab õhukestele juustele ideaalse kuju, võimaldades neile anda soovitud välimuse. Kauapüsiv fikseerimine. 

Luigi Murenu puudutus:

LUIGI MURENU PUUDUTUS: 

« Peske juuksed šampooniga ja kuivatage hoolikalt rätikuga. Kandke geel õrnalt juustesse. Kuivatage juukseid fööniga ja tekitage harjaga juurte piirkonnas kohevus. »

Luigi Murenu,
Inspiratsioon soengu tegemiseks

Luigi Murenu on ületamatu individualiseeritud soengute meister. Tema tööd on unikaalsed, neist õhkub elegantset dünaamikat ja neile on iseloomulik alati täpne teostus. Murenu ei pea soengut vaid aksessuaariks – tema meelest on see naise olemuse väljendus.

Luigi: "Kuna olen kunstnik, siis pean ma ületama piire ja püüdma kõike proovile panna. Ka siis, kui loodud soeng on väga detailne, hoolikalt struktureeritud ja lõpus tugevdatud fikseerivate vahenditega, peab selles siiski ilmnema liikuvus. Kui ekstsentriline soeng ka ei oleks, ei tohi see kunagi meenutada parukat! Naise soeng peegeldab tema isiksust ning just seda soovin ma rõhutada. See on elav ja hingav olemuse element – justnagu tema nahk! Ma pean seda töötades alati meeles. Reisin palju ja võtan osa mitmesugustest üritustest. Kunstinäitused, raamatud, filmid, teaterietendused – mind inspireerib kõik! Ma tunnen end nagu svamm, mis imeb endasse kõik ümberringi toimuvad dünaamilised asjad. Ka tänaval vastu tulevad naised ja mehed – kordumatud isiksused – on minu jaoks ammendamatu ideede allikas. Tuleb vaid teada, kuidas seda kõike vaadata."

 

Lehe algusesse