Küsimused ja kontaktandmed

KLIENT

Kust ma saan osta Kérastase'i tooteid profipakendis (suure mahuga)?

Kérastase'i profipakendites tooted on mõeldud ainult Kérastase'i juuksuritele ning klientidele neid ei müüda.

Kas on võimalik saada Kérastase'i tootenäidiseid?

Kogu tootevalik on usaldatud teie Kérastase'i juuksuri kätte, mistõttu me tootenäidiseid ei saada.

 

Kas ma saan osaleda Kérastase'i toodete katsetamisel?

Aitäh, et tunnete huvi Kérastase'i toodete vastu, kuid praegu me ei tee katseid internetikasutajate osalemisega. Sellise võimaluse korral anname me sellest kindlasti teada.

Kas on võimalik saada Kérastase'i tootekataloogi?

Me ei saada tootekatalooge kodudesse, kuid meie veebilehel on info toodete kodus kasutamise kohta. Teid huvitavaid lehti on võimalik välja printida.Millised on Kérastase'i toodete hinnad?

Hinnakataloog ei ole saadaval. End huvitavate toodete hindade teada saamiseks võtke palun ühendust oma Kérastase'i juuksuriga!

Kas ma võin kasutada Kérastase'i eri sarjade tooteid?

Te võite Kérastase'i eri tootesarjade tooteid samaaegselt kasutada, kuid me soovitame minna kõigepealt oma Kérastase'i juuksuri juurde, kes teeb täieliku juuste diagnostika, et soovitada teile kõige paremini sobivaid tooteid.

Kui kaua tuleb kasutada Kérastase'i intensiivse toimega hooldusvahendeid?

Palun vaadake toodete (näiteks Aminexili) pakendil olevaid juhiseid või küsige nõu oma Kérastase'i juuksurilt, kes annab juuste seisundile professionaalse hinnangu.

Kas Kérastase'i tooteid kasutades on võimalikud vastunäidustused (raseduse ajal jne)?

Ei. Meie toodete kasutamisel ei ole spetsiifilisi vastunäidustusi. Toote Densitive kasutamine ei ole soovitatav, kui teil on allergia mõne selle koostisosa (tauriini, rohelise tee, viinamarjaseemne õli, tsingi) vastu. Ärge kasutage toodet Densitive 3 tundi pärast rauapreparaatide tarvitamist. Ettevaatuse mõttes ei soovita me kasutada toodet Densitive raseduse ega lapse imetamise ajal.

Kas Kérastase'i tooteid on võimalik osta internetist või posti teel?

 

Ei, Kérastase'i tooteid ei ole võimalik osta internetis ega posti teel – me leiame, et ainult teie professionaalne Kérastase'i juuksur oskab soovitada teie peanahale ja juustele kõige paremini sobivaid tooteid.

Kus ma saan Kérastase'i tooteid osta?

Igas riigis on Kérastase'i veebileht, millel on olemas ka info salongide kohta, mis võimaldab teil leida oma lähimad Kérastase'i konsultandid. Iga Kérastase'i konsultant on ühtlasi ka meie toodangu volitatud müüja.

Professionaalsetele juuksuritele

Olen juuksur ja soovin müüa Kérastase'i toodangut. Mida ma pean tegema?

Kui te soovite alustada toodete jaemüüki, võtke ühendust Kérastase'i Prantsusmaa müügiosakonna sekretariaadiga telefonil +33 (0)1 40 20 60 00, et selgitada välja endale lähima esindaja kontaktandmed. Täname huvi eest!

Karjäärivõimalused

Kuidas esitada tööle asumise avaldust?

Kérastase on firma, mis kuulub kontserni L'OREAL. Vabade kohtade nägemiseks klõpsake palun siin.

Kas te ei leidnud vastust?

Lehe algusesse