Soleil Suurepärane hooldus päikesest kahjustunud juustele

25aastane kogemus juuste iluhoolduses nende kaitsmisel päikese ebasoodsa mõju eest. Vann, mask ja pihustatav vahend – võimas trio juuste kaitsmiseks, tugevdamiseks, toitmiseks, soengu tegemiseks ja sära andmiseks.

Stilisti nõuanded - Soleil Kõiki nõuandeid ja professionaalseid nippe annavad Kérastase’i stilistid.

Stilisti nõuanded - Soleil

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST ASUTAJA) Juuste kaitsmine päikese kahjuliku mõju eest

"Kui minu kliendid sõidavad päikeselistesse kohtadesse, soovitan neil alati hoolitseda juuste kaitsmise eest. Suvehooajal mõjub juustele päikesekiirgus, mis võib neid nõrgestada ja muuta nende tooni. Kérastase’i tootesari Soleil pakub eri vajadusteks sobivaid tooteid päikese mõjule allutatud juustele, mis neid kaitsevad suurepäraselt. Huile Céleste kõrvaldab juuste kuivuse, tekitades kaitsekihi, siludes juukseid ja andes neile sära. Sarja Soleil tooted kaitsevad juukseid UV-kiirguse kahjuliku mõju eest, seejuures on neid võimalik valida vastavalt juuste seisundile. Näide – väga tundlike juuste hooldamiseks soovitan ma kasutada taastavat maski. Minu klientide juustele ei tee suvi liiga!"

Stilisti nõuanded - Soleil

"Sarja Soleil tooted kaitsevad juukseid UV-kiirguse kahjuliku mõju eest, seejuures on neid võimalik valida vastavalt juuste seisundile. Näide – väga tundlike juuste hooldamiseks soovitan ma kasutada taastavat maski. Minu klientide juustele ei tee suvi liiga!"

Kollektsioon – Soleil Avastage programm Soleil, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.
Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse