Résistance Sügav tugevdamine nõrgestatud juustele

Kérastase Résistance tagab väliste ärritajate mõjul nõrgenenud juuksematerjali taastamise, taastades nii juuste elujõu ja terviklikkuse. Sisemise elujõu taastamist on näha ka väljastpoolt – juuksed saavad tagasi oma ilu ja tervisliku välimuse.

Stilisti nõuanded - Résistance Kõiki nõuandeid ja professionaalseid nippe annavad Kérastase’i stilistid.

Stilisti nõuanded - Résistance

DARREN FOWLER (Clipso loovjuht) Nõrgestatud juuste terviklikkuse taastamine

"Nõrgestatud juuksed tunneb kohe ära terviklikkuse ja sära puudumise järgi – juuksed ei ole terved ja vajavad sügavat hooldust. Sõltumata sellest, kas juuksed on nõrgestatud oma loomulikult õhukese tekstuuri tõttu, aja mõjul või on neid kahjustanud soengutegemisharjumused, on rakkude sidusus häiritud, mistõttu juuste struktuur muutub ebaühtlaseks. Kérastase’i tootesari Résistance aitab taastada juuksematerjali, et anda neile tagasi kaotatud ilu."

Stilisti nõuanded - Résistance

"Juuste struktuuri kõige sügavamatele kihtidele mõjudes tagavad kolmesammulise programmi vahendid – vann, mask ja kreem – juuste tugevdamise seestpoolt. Seejärel soovitan ma sõltuvalt kliendi juuste struktuurist kasutada juustele lisakohevuse andmiseks vahtu, pihustatavat vahendit või piima. Nii kõrvaldatakse juuste haprus ja murdumine, taastades elujõu ja toonuse alates juuste kõige sügavamatest kihtidest."

RÉSISTANCE THÉRAPISTE'I REVOLUTSIOON Avastage viimased uuendused!

RÉSISTANCE THÉRAPISTE'I REVOLUTSIOON

HOOLDUSVAHENDID JUUSTE TAASTAMISEKS OLULINE TEADUSLIK AVASTUS – KAP

KAP-D – PROTEIINID, MIS KAITSEVAD JUUSTE SISEMIST SIDUSUST
Kérastase'i kirg on esitada pidevalt küsimusi juuste struktuuri kohta. L’Oréal Advanced Reasearchi teadlased on leidnud kinnitust KAP-de (keratiini siduvate proteiinide) fundamentaalsele rollile juuste struktuuris. Need väikesed proteiinid ühendavad keratiiniosakesi – neile on omane väga tugev sidumisvõime, ilma milleta juuste struktuur laguneks.

KAP-DEST SÕLTUB 50–60% JUUSTE STRUKTUURIST
Juuste kahjustamisel need proteiinid kaovad. Selle tulemusel algab juuste sisemise struktuuri järkjärguline lagunemine.

RÉSISTANCE THÉRAPISTE'I REVOLUTSIOON

LOODUSE SUBLIMATSIOON – FIBRA-KAP™ JA TAASSÜNNITAIM SAP
Kérastase on loonud tõhusa kompleksi FIBRA-KAP™, mis suudab kompenseerida KAP-de kadumist juustes kahjustuste tagajärjel. See ühendab glükopeptiidi SP94 kuue aminohappe ja nisuproteiini derivaadiga.

TAASSÜNNITAIM – LOODUSE IME
Myrothamnus Flabellifolia on imetlusväärne taim, mis suudab uuesti ellu ärgata koguni pärast 10 aastat kestnud veepuudust. Taas veega kokku puutudes saab taim tagasi endise kuju ja alustab uut elutsüklit. L’Oréal Advanced Researchi teadlased on püüdnud ära kasutada kõigi selle taime eluessentsi eeliseid. Selle taime lehtedest saadava väärtusliku ekstrakti on Kérastase välja valinud sarja Résistance Thérapiste toodete koostise rikastamiseks.

Tere tulemast Résistance’i maailma!

RÉSISTANCE THÉRAPISTE'I REVOLUTSIOON

Kollektsioon – Résistance Avastage programm Résistance, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.

Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

 

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

1. Juuksevann Bain Force Architecte

Taastav ja juuksepinda uuendav šampoon ülimalt nõrgenenud juustele.

Teave
2. Hooldamine Masque Force Architecte

Taastav ja rekonstrueeriv mask (erosiooni aste: 1–2).

Teave
3. Tekstuuri andmine CIMENT THERMIQUE

Siluv ja tugevdav piim

Teave
Lehe algusesse