Réflection Värvi kaitsmine ja kauapüsiv küllastatus.

Kérastase Réflection – esimene* juuksehooldusprogramm, mis soodustab valguse tagasipeegeldamist ja kujundab ümber iga juuksesalgu, tuues esile pimestava sära.

* Kérastase’ilt.

Stilisti nõuanded - Réflection Kõiki nõuandeid ja professionaalseid nippe annavad Kérastase’i stilistid.

Stilisti nõuanded - Réflection

DARREN FOWLER (Clipso loovjuht) Värvitud juustele on vajalikud spetsiaalsed tooted

"Minu värvitud juustega kliendid teavad, et juuste ilu võti peitub nende erilises hooldamises. Värvitud juuksed on vastuvõtlikumad välistele ärritustele, sest neid on juba enne nõrgestanud värvimistoodete kasutamine. Selle tulemusel pleegib värv ja puudub sära. Just seetõttu on nii tähtis kasutada sarja Réflection tooteid – need on loodud spetsiaalselt värvitud juustele. Juuksevann pikendab värvi püsivust, kaitsev mask tugevdab aga juuste sära."

Stilisti nõuanded - Réflection

"Parim viis värvitud juuste sära ja elujõu säilitamiseks on tõhusate hooldusvahendite kasutamine sõltuvalt juuste kahjustusastmest. Nõuanne programmi Réflection optimaalse tulemuse saavutamiseks – loputage lõpus juukseid soomuste sulgemiseks jaheda veega."

Tere tulemast Réflectioni maailma!

KÉRASTASE CHROMA SENSITIVE’i kasutamist puudutavad nõuanded

Kollektsioon – Réflection Avastage programm Réflection, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.

Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

 

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse