Nutritive Individualiseeritud hoolitsus kuivadele ja tundlikele juustele

Meie esimene Gluco-Active’iga rikastatud programm hoolitseb intensiivselt juuste eest ja toidab neid kogu pikkuses. Juuksed taastatakse, need muutuvad pehmemaks ja siledamaks ning saavad uskumatu sära.

Stilisti nõuanded - Nutritive Kõiki nõuandeid ja professionaalseid nippe annavad Kérastase’i stilistid.

Stilisti nõuanded - Nutritive

DARREN FOWLER Kõik kuivad juuksed ei ole ühesugused

„Kuivad juuksed nõuavad erilist tähelepanu – need on tuhmid, haprad ja raskesti kammitavad. Kuivuse aste sõltub mitmesugustest teguritest, sealhulgas geenidest ja igapäevastest harjumustest. Fööniga kuivatamine, ebasobivate toodete kasutamine või sage värvimine muudab juuksed tundlikuks. Erinevate põhjuste tõttu võib kohata eri tüüpi kuivi juukseid. Ma pean leidma igale kliendile kõige sobivamad vahendid, võttes aluseks diagnostika, mis määrab täpselt tema juuste seisundi.

Stilisti nõuanded - Nutritive

Sarja Nutritive toodete loomisel on võetud arvesse kuivade juuste eri omadusi, tänu millele leiab kasutaja alati just talle kõige sobivamad tooted. Toitev kolmesammuline programm pehmendab ja silub juukseid tänu vastavalt juuste tüübile valitud toodetele. Kérastase’i ajaloo kõige kuulsama toote, Masquintense’i põhjal loodud sarja tooted toidavad juukseid sügavalt, võimaldades neil taastuda.”

 

Kollektsioon – Nutritive Avastage Nutritive’i programm, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.
Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse