Initialiste Tugevamate ja säravamate juuste kasvu stimuleerimine

Initialiste tähistab revolutsiooni juuste hooldamise alal, toimides karvanääpsus, mis on juuksekarva elav osa. Seerum stimuleerib tugevamate, säravamate ja kaunimate juuste kasvamist algusest peale.

Stilisti nõuanded - Initialiste Kõiki nõuandeid ja professionaalseid nippe annavad Kérastase’i stilistid.

Stilisti nõuanded - Initialiste

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST ASUTAJA) Uuenduslik seerum juuste taastamiseks

"Naiste juuste eest hoolitsemine tähendab minu jaoks põhjalikku tööd. Moodsad teadusuuringud võimaldavad pakkuda probleemidele üha tõhusamaid lahendusi."

Stilisti nõuanded - Initialiste

"Seerum Initialiste tähistab olulist pööret tõhusate juuksehooldustehnoloogiate otsingutes – see on esimene taastava toimega seerum, mis mõjub otse karvanääpsus, kus toimub juuste kasvamine. Tänu sellele muutuvad juuksed tugevamaks ja kaunimaks. Seerumi koostisosad – tüvirakud ja keramiid – stimuleerivad juuste kasvamist algusest peale. Tänu oma taastavatele omadustele lõpetab Initialiste tõhusalt Kérastase’i kolmesammulise juuksehooldusprogrammi, mis tagab juuste puhastamise, hooldamise ja tekstuuri andmise. Selle seerumi kasutamine koos õrna massaažiga on tõeline nauding. Seda saab igaüks teha ka kodus. Initialiste ühendab endas kaasaegse tehnoloogia ja meeldiva kasutamise ning sobib igale naisele (aga ka mulle)."

Tere tulemast Initialiste’i maailma!

Kérastase’i esimene seerum juustele ja peanahale muudab juuksed tihedamaks ja säravamaks

Kollektsioon – Initialiste Avastage programm Initialiste, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.

Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

 

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse