Chronologiste

Soin Gommage Rénovateur

Vahend kasutamiseks enne juuste pesemist. Pehme tekstuur, mis tagab säästva toime peanahale ja juustele. Puhastav peanahamassaaž ja eriline kergustunne.

LEIDKE OMA LÄHIM SALONG!

Eelised

Eelised

Soin Gommage Rénovateur, mille loomisel on saadud inspiratsiooni nahahooldusrituaalidest, täiendab traditsioonilist Kérastase'i rituaali uue sammuga. Enne pesemist kasutatuna tagab see koorimisvahend tugeva toniseerimise ning puhastab peanahka ja juukseid. Soin Gommage Rénovateuri kasutamise ajal tuleb teha elujõudu taastavat massaaži, mis aitab parandada vereringet ja suurendab šampooni tõhusust. Soin Gommage Rénovateur tagab juustele uskumatu kergustunde.

Kasutamine

Kasutamine

Kandke Soin Gommage Rénovateur salkhaaval enne juuste pesemist  niisutatud juustesse. Tõhusa koorimise tagamiseks hõõruge seda 5 minutit otse peanahka ning hajutage seejärel kogu juuksepikkuses. Loputage välja ja peske juukseid šampooniga.

Tehnoloogia

Tehnoloogia

Soin Gommage Rénovateur on tehnoloogiline saavutus, mis ühendab väga väärtuslikke ja kontsentreeritud toimeaineid:
Abyssine: see Vaikse ookeani vulkaanilistest pragudest avastatud imetlusväärne molekul on ühendatud Gluco-Lipid GL®-i ja bisabolooliga, mis üheskoos toidavad juukseid sügavuti ja loovad vastupandamatult sametise tekstuuri.
F-vitamiin: tagab täieliku puhastamise ja raviva toime.
Kameelia-, amla-, argaania- ja maisiõli toidavad juukseid sügavalt ja muudavad need säravaks.

Kollektsioon - Chronologiste Avastage Chronologiste!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.
Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse