Elixir Ultime Legendaarne väärtuslike hooldavate omadustega õli.

Suurepärased hooldusvahendid, millele on iseloomulik maksimaalne väärtuslike õlide kontsentratsioon juuste rikkalikuks hooldamiseks ja kauni sära andmiseks.

Stilisti nõuanded - Elixir Ultime Kõiki nõuandeid ja professionaalseid nippe annavad Kérastase’i stilistid.

Stilisti nõuanded - Elixir Ultime

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST ASUTAJA) Kuldaväärt õli toitmiseks ja taastamiseks

"Naiste juuste säravaks muutmiseks soovitan ma Elixir Ultime’i. Valides 24-karaadise rituaali, saavad nad proovida seda ilu esile toovat õli salongis – Elixir Ultime on läbimõeldud õlide segu, mis muudab juukseid pehmemaks, annab neile sära ja tagab rakkude uuenemise. Enne Elixir Ultime’i kasutamist juuksed puhastatakse, kasutades kaks korda juuksevanni, sellele järgneb õlide kompleksi sisaldava maski pealekandmine."

Stilisti nõuanded - Elixir Ultime

"Rituaal võimaldab minu klientidel nautida lõdvestumist ja meeldivaid tundmusi täis hetki. Järkjärgulist pealekandmist täiendab õrn massaaž. Rituaali tulemus on seda väärt – sügavalt toidetud ja taastatud juuksed saavad tagasi maksimaalse sära ja elegantse, puudutades meeldiva tekstuuri."

Kollektsioon – Elixir Ultime Avastage programm Elixir Ultime, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.

Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

 

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse