Densifique Juuste tihenemise aktivaator

Esimest korda* võimalus luua uusi juukseid ja suurendada juuste tihedust.

* Kérastase’ilt.

Stilisti nõuanded - Densifique Kõiki nõuandeid ja professionaalseid nippe annavad Kérastase’i stilistid.

Stilisti nõuanded - Densifique

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST ASUTAJA) 1700 uut juuksekarva kolme kuuga.**

"Kui jutt käib juustest, siis on suuremal osal naistest oma isiklik ideaal, kuid igaüks unistab siidistest, tihedatest ja säravatest juustest. Sellist efekti on võimalik saavutada juuste taastumisprotsessi aktiveerimisega, mis toob välja uusi, paljale silmale veel nähtamatuid juukseid. Densifique toimib karvanääpsus (kus toimub nende kasvamine) ja on tänu sellele teaduslikust seisukohast kõige nüüdisaegsem juuksehooldusvahend tihedamate ja täielikumate juuste loomiseks."

Stilisti nõuanded - Densifique

"See suurepärane vahend sisaldab molekuli Stemoxydine, mis suurendab märkimisväärselt ühel ruutsentimeetril kasvavate juuste arvu, ja uuenduslikku vitamiinikompleksi, mis ümbritseb juuksed ja annab neile tuge. Soovitan klientidel proovida Densifique’i salongis, et juuksur saaks anda kasutamise kohta nõuandeid ja jälgida hooldusprogrammi tagatud tulemusi."

** Stemoxydine’i tõhusus on tõestatud testidega, milles osales 101 inimest – toote kasutamine iga päev kolme kuu vältel võrreldes platseeboga.

Tere tulemast Densifique’i maailma!

Kérastase Densifique: juuste tihedust suurendav aktivaator

Kollektsioon – Densifique Avastage programm Densifique, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.

Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse