Cristalliste Kristalne sära, õhuline kergus.

Kérastase’i esimene juuksehooldusvahendite sari, mida on rikastatud kompleksiga Liquid Light.

Stilisti nõuanded - Cristalliste Kõiki nõuandeid ja professionaalseid nippe annavad Kérastase’i stilistid.

Stilisti nõuanded - Cristalliste

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST ASUTAJA) Siidised, pehmed ja säravad juuksed

"Sära on juuste ilu üks põhielemente, mis aitab esile tõsta iga naise veetlust. Just seetõttu soovitan oma klientidele sarja Cristalliste tooteid, mis võimaldavad saavutada ideaalseid tulemusi tänu eriti meeldivale iluhooldusrituaalile. Kõigepealt valin kliendi juuste tüübile (õhukestele või paksudele juustele) vastava vanni. Seejärel kasutan hooldusvahendit Lait Cristal, mis niisutab juukseid ning muudab need siidiselt pehmeks ja kergeks. Lõppaktsendiks kasutan kerget mikroosakesi sisaldavat seerumit, mis tõstab valgust peegeldades esile juuste ilu kogu selle täiuses."

Stilisti nõuanded - Cristalliste

"Seda seerumit soovitan ma oma klientidel kasutada iga päev rätikukuivades juustes – nii säravad juuksed alati ja igas olukorras."

Kollektsioon – Cristalliste Avastage programm Cristalliste, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.

Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

 

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse