Chronologiste

Bain Revitalisant

Hooldav vann, mis tagab igakülgse toime peanahale ja juustele. Taastab, suurendab juuste kohevust ja annab neile sära. Taastab juuste elujõu.

LEIDKE OMA LÄHIM SALONG!

Eelised

Eelised

Tänu väärtuslike toimeainetega rikastatud moodsale koostisele tagab juuksevann Bain Revitalisant igat tüüpi juustele kõigi aegade tõhusaima taastamise. See vabastab peanaha mustusest, puhastab ja silub juukseid ning muudab need pehmeks ja nõtkeks.

Kasutamine

Kasutamine

Kandke veidi juuksevanni Bain Revitalisant niisketesse juustesse. Hõõruge kergelt peanahka ja juustesse. Emulgeerige ja loputage välja.

Tehnoloogia

Tehnoloogia

Bain Revitalisant on tehnoloogiline saavutus, mis ühendab väga väärtuslikke ja kontsentreeritud toimeaineid:
Abyssine: see Vaikse ookeani vulkaanilistest pragudest avastatud imetlusväärne molekul on ühendatud Gluco-Lipid GL®-i ja bisabolooliga, mis üheskoos toidavad juukseid sügavuti ja loovad vastupandamatult sametise tekstuuri.
F-vitamiin: tagab täieliku puhastamise ja raviva toime.
E-vitamiin: antioksüdant, mis kaitseb juukseid igapäevase ärrituse eest (saaste, UV-kiirgus).
Keramiid: tugevdab kutiikulat, muudab juuksed vastupidavamaks.
Kameelia-, amla-, argaania- ja maisiõli toidavad juukseid intensiivselt ja muudavad need säravaks.

Kollektsioon - Chronologiste Avastage Chronologiste!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.
Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse