Initialiste

Initialiste

Juuste ilu algallikast. Esimene* seerum tugevamate ja läikivamate juuste kasvuks. * Kérastase'ilt.

LEIDKE OMA LÄHIM SALONG!

Eelised

Eelised

Initialiste võimaldab parandada juuste seisukorda praegu ja ka tulevikus.

Juba pärast esimest kasutuskorda on juuksed kosutatud. Tulemuseks on  vastupidavamad juuksed ja 93% vähem kahjustusi kammimisel*.
Pärast umbes kuuajast (10 kasutuskorda) kasutamist on juuksejuured tugevamad ning juuksed on silmnähtavalt tervemad**: elavamad, kaunimad ning tugevamad.
Kui  kasutada toodet peale iga peapesu, parandab INITIALISTE juuste väljanägemist, muutes need tervemaks ja tugevamaks.

* Instrumentaalne katse ** 129 naise hinnang

Kasutamine

Kasutamine

Kandke INITIALISTE'i otse peanahale peale igat peapesu. Mitteloputatav hooldus: 2 pipetitäit õhukestele ning 4 normaalsetele ja paksudele juustele. Pärast pealekandmist masseerige seerum õrnalt sõrmeotstega ühtlaselt kogu peanahale.

Tehnoloogia

Tehnoloogia

Inspireerituna taimede biotehnoloogiast lõi L’Oréal Advanced Research parimatest aktiivainetest  juuksehooldustoote, mille koostis on sarnane nahahooldusseerumile.

INITIALISTE sisaldab Regenerative Complex®:  taimede biotehnoloogia imet.

Selles on miljoneid tüvirakke Malus Domesticalt -  ürgselt õunapuult, mis on tuntud oma imelise säilimisvõime poolest. L’Oréal Advanced Research’i teadlased tõestasid, et iidse õunapuu taimsed rakud suudavad säilitada ka peanaha tüvirakkude uuenemisvõimet.

Regenerating Complex sisaldab ka:
▪ Antioksüdant polüfenooli, mis hoiab tüvirakkudele soodsat keskkonda.*
▪ Patenteeritud glükolipiide ja uue põlvkonna keramiide, mis optimeerivad juuksekasvu ning tugevdavad juuste kaitsevõimet kasvuperioodil.*

* In-vitro katse

Kollektsioon – Initialiste Avastage programm Initialiste, mis sobib ideaalselt just Teie vajadustega!

Unikaalne rituaal. Kérastase’i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.

Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase’i toodetega jätkata ka kodus.

 

Saage kolmesammulise juuksehooldusprogrammi kohta rohkem teada.

Lehe algusesse