Kérastase'i instituudid

Kérastase’i toodang on saadaval maailma luksuslikemas salongides ja seda kasutavad maailma kõige mainekamad juuksurid Pariisis, New Yorgis, Londonis, Milanos, Tokyos, Hongkongis, Iisraelis, Indias, Liibanonis, Marokos, Austraalias...

Kérastase'i salongidele on iseloomulikud luksuslikud ruumid ning silmapaistvad ja andekad meistrid, kes tagavad luksusklassile vastava tõhususe, igakülgse diagnostika ja individualiseeritud hoolduse – täiuslikkuse saavutamise parimad vahendid.

Rituaalid Kérastase'i rituaalide pakutavate meeldivate kogemuste saladus peitub luksuslikes tehnikates ja tõhusates juuksehooldusvahendites.

Eriline hetk

Teie Kérastase'i juuksur teeb kõigepealt diagnostika, et valida rituaali ajal kasutamiseks kõige sobivamad tooted. Meie juuksurid, kes on omandanud spetsiifilised ja tõhusad tehnikad, tagavad Teie juustele sügava ümberkujundamise heaolutunnet soodustavas keskkonnas – rituaal äratab Teie meeled, sügav ja samas õrn massaaž tagab aga kehale ja vaimule täieliku lõdvestuse. Teie Kérastase'i juuksur leiab meie rituaalide hulgast ideaalse lahenduse nii kiiretel hetkedel kui ka siis, kui soovite igapäevasest stressist lõdvestuda.

Juuste hooldamise rituaalid

 • DENSIFIQUE
  RITUAAL PEANAHALE ELUJÕU TAGASIANDMISEKS – 20 MINUTIT -

  Rikkalik hoolitsus, mis soodustab kaunite juuste kasvamist juustele, millel on puudu paksusest. Hoolitsege juuste ilu eest nende kasvamise algusest peale, säilitades ja taastades nende paksust.

 • RÉSISTANCE
  RITUAAL JUUSTE SÜGAVAKS UUESTI ÜLESEHITAMISEKS – 20 MINUTIT -

  Sügav taastamine kahjustatud ja väga kahjustatud juustele. Juuksed taastatakse sügavalt ning need saavad tagasi oma tugevuse ja elastsuse.

 • RÉFLECTION
  TÄIUSLIKU JUUKSEVÄRVI RITUAAL –
  15 MINUTIT -

  Kaitse ja sära värvitud juustele.
  Kaitske värvitud juukseid ja säilitage intensiivne toon, andes juustele väljendusrikka sära!

 • NUTRITIVE
  NUTRITIVE'I RITUAAL JUUSTE TAASTAMISEKS – 20 MINUTIT -

  Sügav toitmine ja kaitse kuivuse eest kuivadele ja tundlikele juustele. Optimaalne toitmine juurtest kuni otsteni – taastab kuivi juukseid, andes kauapüsiva tulemuse

 • DISCIPLINE
  DISCIPLINE'I RITUAAL TÕRKSATELE JUUSTELE – 45 MINUTIT -

  Kõrvaldab juuste tõrksuse, muutes nende liikumise uskumatult sujuvaks. Juukseid silutakse ja talitsetakse, tänu millele lüheneb soengu tegemisele kuluv aeg ja soeng püsib kauem.

Peanaha hooldamise rituaalid

 • SPÉCIFIQUE
  RITUAAL PEANAHA PUHASTAMISEKS –
  15 MINUTIT -

  Peanaha seisundi reguleerimiseks ja puhastamiseks. Taastab tasakaalu. Koorimine tagab peanaha tõhusa puhastamise ja taastab selle optimaalse tasakaalu.

 • DERMO-CALM
  SPAARITUAAL PEANAHALE – 20 MINUTIT -

  Peanaha tervise ja heaolutunde jaoks. Kõrvaldab ebamugavuse. Kohene rahustamine maksimaalse mugavuse ja lõdvestumise jaoks.

Populaarsemad rituaalid Erilised hooldusprogrammid, mis on saadaval vaid Kérastase'i salongides.

FUSIO-DOSE

Fusio-Dose on esimene täielikult individualiseeritud rituaal, mis suudab kõrvaldada kõik juukseprobleemid. Teie juustele tagatakse põhjalik hooldamine ja kohene ümberkujundamine.

1. ANNUSTAMINE
Pärast personaliseeritud diagnostikat määrab juuksur kindlaks Teie juuste spetsiifilised vajadused ja selgitab välja Teie soovid, et soovitada kõige paremini sobivat Fusio-Dose'i vahendite kombinatsiooni.

2. SEGAMINE
Juuksur loob Teie nähes segu kõrge kontsentratsiooniga aktiivsetest koostisosadest, mis võimaldavad tänu eksklusiivsetele tehnoloogiatele tagada juuste kohese ja sügava ümberkujundamise.

3. ÜMBERKUJUNDAMINE
Tänu eriti täpsele mikrodifusioonile tagavad hooldusvahendi aktiivsed koostisosad sügava ja sihipärase toime, mis aitab juukseid kohe ümber kujundada. Küsige oma juuksurilt, milline on Teile kõige paremini sobiv Fusio-Dose'i programm kodus kasutamiseks!

Saadaval nii Kérastase'i salongides kui ka kodus kasutamiseks.

Salongiotsing

THÉRAPISTE 4-SERUM RITUAL

10 minutit juukseotste taastamiseks, et need näeksid välja terved ja kahjustamata. 

AVASTAGE RÉSISTANCE THÉRAPISTE!

MEISTRITÖÖ JUUSTE TAASTAMISEKS

Loodud naistele, kes soovivad nautida maksimaalselt luksuslikku juuksehooldust. Chronologiste toimib maagilise eliksiirina. Selle haruldased toimeained – taastav mask Crème de Régénération ja kalamarja meenutavad pärlid – liidetakse ühte juuksehooldusvahendisse, andes juustele püsiva ilu.

AVASTAGE CHRONOLOGISTE!

Elixir Ultime'i 24karaadine rituaal

Kérastase pakub Teile tõeliselt luksuslikku kogemust uue 24karaadise rituaaliga.

Neis meeli hellitavates hetkedes kasutatakse rikkalikult väärtuslikke õlisid sisaldavaid kõrge kontsentratsiooniga hooldusvahendeid. Need tagavad universaalsed saavutused juuste ilu jaoks – sära, toitmise, kaitse ja parema vastupanuvõime. Teie juuksur kasutab rikkalikku väärtuslike õlide valikut, kohandades rituaali just Teie vajadustele. 24karaadine rituaal viiakse läbi juveliirile au tegeva täpsusega, ühendades individualiseeritud juuksehooldusvahendid massaaživõtetega, mis toovad välja juuste tõelise ilu.

Vaadake kollektsiooni

Valmistuge salongi külastamiseks Valmistuge salongi külastamiseks, määrates kindlaks, millised hooldusvahendid sobivad kõige paremini Teie juuksetüübile, ning valides kõige sobivama salongi, kus Teid võtab sõbralikult vastu Kérastase'i juuksur!

Lähima salongi otsing

Kasutage Kérastase'i salongide kaarti, et leida lähim salong, kus saate nautida unikaalseid hetki, usaldades end professionaalse Kérastase'i juuksuri kätesse!

Salongide kaart
Lehe algusesse