COUTURE STYLING Kérastase paneb alguse uuele ajastule soengukunstis

Kérastase inspireerib andma juustele uut elu elegantsete, täpsete ja hooletute soengutega.

COUTURE STYLING Avastage juuste loomulik ilu!

COUTURE STYLING

Soengukunst ideaalsete juuste jaoks

Kérastase ühendab tänu suurepärase koostisega toodetele peanaha hooldamise ning juuste toitmise ja kaitsmise, samuti tõstab esile nende ilu. Kohevus, sära ja väljendusrikas liikumine algavad tõhusate hooldustoodete kasutamisest, millele järgneb individualiseeritud soengu tegemine.

Selleks et minna veel kaugemale, on kaubamärk laiendanud soengu tegemise mõiste piire, luues uue manifesti, milles on põimitud emotsionaalsus, meelelisus ja kogemused. Kérastase’i loodud tootesari Couture Styling ühendab endas kauapüsivat fikseerimist, vaba liikumist ja juuste vastupandamatut tekstuuri.

Esimest korda on naistele kättesaadavad soenguvahendid, mis ei muuda juukseid jäigaks, vaid annavad neile soovitud kuju, võimaldades neil samal ajal jääda vabaks ja piiramata nende liikumist.

Kérastase’i kollektsioon Couture Styling on midagi enamat kui vaid uued soenguvahendid – see võimaldab lihvida teie välimuse täiuslikkuseni.

LUIGI MURENU

LUIGI MURENU kunstnikunägemus

Kérastase pöördus Luigi Murenu poole, kes on individualiseeritud soengute vaieldamatu meister. Tema tööd on unikaalsed, neis tuleb välja elegantne dünaamika ja neid iseloomustab alati täpne teostus.

Luigi ei pea soengut vaid aksessuaariks – tema meelest on see naise olemuse väljendus. Ta püüab tõsta naises esile seda kõige kaunimat, luues unikaalseid soenguid, mis ei mõju šabloonselt.

Luigi on loonud Kérastase’i toodete abil individualiseeritud võlu etaloni.

Tema koostöö modelliga põhineb ärakuulamisel ja dialoogil.

KÉRASTASE’I ESMAKLASSILISUS

Uued tekstuurid

Uued tekstuurid

Unikaalne tehnoloogia, kerged tekstuurid ja meeldivad tooted koos kaubamärgi stilistide individuaalse lähenemise ja Luigi Murenu loova energiaga tingisid radikaalselt teistsuguse vaate soengute tegemisele.

Kérastase’i uut liiki tekstuuridega tooted rõõmustavad ka kõige nõudlikumaid naisi – neid, kes peavad juukseid enda olemuse lahutamatuks osaks.

Toodete aluseks on uue põlvkonna mikroniseeritud fikseerivad polümeerid – õhuke mikrokate on nüüd ühendatud suurepäraste kosmeetiliste koostisosadega. Couture Styling pakub enneolematut kombinatsiooni – ühtlane ja kauapüsiv fikseerimine koos absoluutse liikumisvabadusega.

 

Teaduse saavutus – mikroniseeritud polümeerid

Teaduse saavutus – mikroniseeritud polümeerid

L’Oréal Advanced Researchi igakülgsed teadmised mikroniseeritud polümeeridest on aastatepikkuste uuringute tulemus. Uuenenud arusaam, mille areng jätkub, on võimaldanud teha kindlaks kaks mikroniseeritud polümeeride liiki. Need kinnituvad veatult juustele, muutes need vastupandamatult kütkestavaks ning andes neile ilu, meeldiva pinnatekstuuri ja täieliku liikumisvabaduse...

Väärtuslikud aktiivsed koostisosad võimaldavad luua soenguid, mida iseloomustavad paindlikkus ja imetlusväärne elegants, samuti vormimälu, mis fikseerib soovitava liikuvuse.

 

Lehe algusesse