Kolmest sammust koosnev juuste hooldusprogramm

Unikaalne rituaal. Kérastase'i kolmest sammust koosnev individualiseeritud iluhooldusprogramm tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks. Need lihtsad sammud moodustavad sihipärase salongiprogrammi juuste hooldamiseks ja ühtlasi rituaali, mida naised võivad Kérastase'i tooteid kasutades jätkata ka kodus.

1. Juuksevann

Vidéo étape 1 : Juuksevann

Meeleline ja luksuslik vaht, mida tekitavad Kérastase'i juuksevannid, valmistab juuksed ette edasiseks hooldamiseks, vabastades need mustusest ja säilitades ühtlasi juuste loomulikku terviklikkust. Muudab juuksed siledaks ja siidiseks.

2. Hooldamine

Vidéo étape 2 : Hooldamine

Sügava toimega luksusklassi palsamiga hooldusvahend kujundab juukseid ümber juba toote pealekandmise hetkest alates. See samm tagab sihipärase toime juuste peamistele problemaatilistele piirkondadele.

3. Kaitse

Vidéo étape 3 : Kaitse

Mitteloputatav tekstuuri andev vahend, mis on spetsiaalselt välja töötatud hooldusprogrammi antud tulemuse kinnistamiseks, on alus juuste tõhusale kaitsmisele igat liiki kahjustuste eest, mis võivad tekkida soengu tegemise ajal, ja seejuures annab see soengule kauapüsiva sära.

Valmistuge salongi külastamiseks Valmistuge salongi külastamiseks, määrates kindlaks, millised hooldusvahendid sobivad kõige paremini Teie juuksetüübile, ning valides kõige sobivama salongi, kus Teid võtab sõbralikult vastu Kérastase'i juuksur!

Lähima salongi otsing

Kasutage Kérastase'i salongide kaarti, et leida lähim salong, kus saate nautida unikaalseid hetki, usaldades end professionaalse Kérastase'i juuksuri kätesse!

Salongide kaart
Lehe algusesse